Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

REKRUTACJA TRWA! 

 

 

 

rekrutacja

 

 

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT ! 

 

 

życzenia.jpg

 

 

 

 

ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

 

 

 

 

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, uczniowie szkoły zebrali się na sali gimanstycznej i wspólnie ze swoimi rodzicami kolędowali. 

Pozniżej przedstawiamy zapis tego wydarzenia. 

 

 

 

 

 

 

PIKNIK RODZINNY

 

 

piknik rodzinny

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 26 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju. Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

  • dmuchańce,
  • WIOSKA SPORTU,
  • baloniada,
  • fotobudka,
  • mały festiwal kolorów,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, pamiątkowe koszulki oraz medale za uczestnictwo (ograniczona ilość). 

 

Organizatorzy:

 

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju.

 

 

PÓŁKOLONIE

 

Po raz kolejny w naszej szkole podczas wakacji odbywają się półkolonie dla uczniów naszej szkoły jak i tych spoza.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 koloniści będą uczestniczyć w zajęciach przygotowywanych przez naszych nauczycieli. Tematyka tegorocznych półkolonii jest bardzo szeroka i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie: 

 

- zajęcia muzyczne

- zajęcia kulinarne

- zajęcia konstrukcyjne

- zajęcia kinowe

- zajęcia sportowe/taneczne

- zajęcia artystyczne

- wycieczki, wyjazdy itp.

 

Więcej informacji moża uzyskać w naszej placówce, bądź pod numerem 667-222-287.

Zapraszamy ! 

 

 

 

 

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.szkola.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.