REKRUTACJA TRWA!

WESOŁYCH ŚWIĄT !

życzenia.jpg

ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, uczniowie szkoły zebrali się na sali gimanstycznej i wspólnie ze swoimi rodzicami kolędowali.

Pozniżej przedstawiamy zapis tego wydarzenia.

PIKNIK RODZINNY

piknik rodzinny

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 26 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju. Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

• dmuchańce,
  • WIOSKA SPORTU,
  • baloniada,
  • fotobudka,
  • mały festiwal kolorów,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, pamiątkowe koszulki oraz medale za uczestnictwo (ograniczona ilość).

Organizatorzy:

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju.

PÓŁKOLONIE

Po raz kolejny w naszej szkole podczas wakacji odbywają się półkolonie dla uczniów naszej szkoły jak i tych spoza.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 koloniści będą uczestniczyć w zajęciach przygotowywanych przez naszych nauczycieli. Tematyka tegorocznych półkolonii jest bardzo szeroka i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:

- zajęcia muzyczne

- zajęcia kulinarne

- zajęcia konstrukcyjne

- zajęcia kinowe

- zajęcia sportowe/taneczne

- zajęcia artystyczne

- wycieczki, wyjazdy itp.

Więcej informacji moża uzyskać w naszej placówce, bądź pod numerem 667-222-287.

Zapraszamy !

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»