OFERTA PRACY

CETiR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi poszukuje pracownika na stanowisko  nauczyciel języka angielskiego.

OBOWIĄZKI:

- nauka języka angielskiego w klasach I-III.

OFERTA:

- praca w wymiarze 10 godzin tygodniowo.

KWALIFIKACJE:

- wykształcenie wyższe (w tym licencjackie), z zakresu: filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym

APLIKACJA:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: szkola@cetir.pl, lub złożyć bezpośrednio w biurze CETIR

KONTAKT:

e-mail: szkola@cetir.pl
CETIR ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

KOLĘDOWANIE

Tydzień temu 11 stycznia 2017 r. odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkoły. Poniżej przedstawiamy krótki zapis tego wydarzenia. Podczas koncertu wystąpiły także dzieci, które uczęszczają do naszej placówki na zajęcia dodatkowe z pianina. Dziękujemy bardzo organizatorce Pani Agnieszcze Taut za perfekcyjne przygotowanie Wszystkich wystepów i za liczną obecność zaproszonych gości.

DZIEN BABCI I DZIADKA

W piątek 13 stycznia na sali gimnastycznej odbyła się mała uroczystość. Uczniowie szkoły zaprosili swoich dziadków i babcie. Z okazji ich zbliżającego się święta przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Krótki zapis tego wydarzenia można zobaćzyć w filmiku poniżej.

SZKOŁA DLA RODZICÓW - nie przegap okazji, zapisz się!

W CETiR Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach Zdroju prowadzone będą warsztaty edukacyjno – rozwojowe dla wszystkich rodziców dzieci od 1 do 12 lat, którzy chcą czerpać większą radość z rodzicielstwa pod nazwą

SZKOŁA DLA RODZICÓW.

Warsztaty poprowadzi psycholog mgr Jolanta Wanot

(więcej informacji: www.integracja-sensoryczna-pszczyna.pl)

CELE WARSZTATU

- pogłębienie świadomości celów wychowawczych i wartości,

w które chcę wyposażyć dziecko,

- rozwijanie własnych zasobów jako rodzica,

- wzbogacanie sposobów komunikowania się z dzieckiem,

- ustalanie granic, norm i zasad,

- poznawanie i wyrażanie uczuć własnych i dziecka

- odkrywanie niezaspokojonych potrzeb dziecka ukrytych za manifestowanymi emocjami,

- wdrażanie do samodzielności i współpracy,

- odróżnianie kar od konsekwencji oraz pochwał i nagród skutecznych od nieskutecznych,

- uczenie wyzwalania dziecka z ról i etykietek,

- rozwiązywanie konfliktów i nauka mediacji.

TERMIN - dziesięć kolejnych poniedziałków w okresie od 6.02.2017r. do 10.04.2017r. w godzinach od 18.00 do 21.00

WIELKOŚĆ GRUPY 12 – 14 osób

KOSZT UCZESTNIKÓW 500 zł (10 spotkań trzygodzinnych)

ZAPISY w siedzibie CETiR. Przy zapisie pobierana będzie zaliczka w wysokości 100 zł.

KONTAKT Łukasz Kanik tel. 667-222-287

Ukończenie podstawowego kursu umożliwia udział w pogłębionych warsztatach RODZEŃSTWO BEZ RYWALIZACJI.

OFERTA PRACY!

CETiR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi poszukuje pracownika na stanowisko nauczyciel wspomagający w klasach I-III.

OBOWIĄZKI:

- praca z dziećmi z dysfunkcją w oddziale integracyjnym,
- wsparcie podczas zajęć edukacyjno-wychowawczych,
- prowadzenie zajęć rewalidacyjnych zgodnych z orzeczeniami.

OFERTA:

- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- wynagrodzenie w oparciu o Kartę Nauczyciela zgodne kwalifikacjami,
- możliwość realizacji awansu zawodowego zgodnie z KN.

KWALIFIKACJE:

- wykształcenie wyższe (w tym licencjackie), z zakresu: oligofrenopedagogiki lub terapii pedagogicznej lub rewalidacji
lub socjoterapii,

- przygotowanie pedagogiczne.

APLIKACJA:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: szkola@cetir.pl, lub złożyć bezpośrednio w biurze CETiR.

KONTAKT: e-mail: szkola@cetir.pl
CETIR ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój