Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT ! 

 

17909150_143313392870609_2120085147_n.png

 

 

 

 

OGŁOSZENIE

 

Informujemy, iż z dniem 01.03.2017 roku ruszyła rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2017/2018. 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online po prawej stronie. Istnieje także możliwość pobrania dokumentu i dostarczenia go osobiście do budynku placówki. 

 

  

OFERTA PRACY

 

 

CETiR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi poszukuje pracownika na stanowisko  nauczyciel języka angielskiego.

 

OBOWIĄZKI:

- nauka języka angielskiego w klasach I-III.

OFERTA:

- praca w wymiarze 10 godzin tygodniowo.

KWALIFIKACJE:

- wykształcenie wyższe (w tym licencjackie), z zakresu: filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym

APLIKACJA:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: szkola@cetir.pl, lub złożyć bezpośrednio w biurze CETIR

KONTAKT:

e-mail: szkola@cetir.pl
CETIR ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

KOLĘDOWANIE

 

 

Tydzień temu 11 stycznia 2017 r. odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkoły. Poniżej przedstawiamy krótki zapis tego wydarzenia. Podczas koncertu wystąpiły także dzieci, które uczęszczają do naszej placówki na zajęcia dodatkowe z pianina. Dziękujemy bardzo organizatorce Pani Agnieszcze Taut za perfekcyjne przygotowanie Wszystkich wystepów i za liczną obecność zaproszonych gości.

 

 

 

 

 

 

DZIEN BABCI I DZIADKA

 

W piątek 13 stycznia na sali gimnastycznej odbyła się mała uroczystość. Uczniowie szkoły zaprosili swoich dziadków i babcie. Z okazji ich zbliżającego się święta przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe. 

Krótki zapis tego wydarzenia można zobaćzyć w filmiku poniżej.

 

 

 

 

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.szkola.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.