NABÓR DO SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy do na nowy rok szkolny 2017/2018.

plakat szkoła.jpg

KONKURS RECYTATORSKI

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Miedzyszkolnym konkursie recytatorskim organizowanym przez naszą szkołę.

Więcej informacji dostępnych na plakacie:

plakat konkurs.jpg

Honorową przewodniczącą jury będzie Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój Pani Gabriela Placha. W składzie jury znajdzie się także aktorka bielskiego Teatru Lalek „Banialuka” - Małgorzata Bulska.

Poniżej przedstawiamy Regulamin konkursu, a także Kartę zgłoszeniową i oświadczenie rodzica.

Na zgłoszenia czekamy do 5 maja 2017 roku.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

OŚWIADCZENIE RODZICA

WESOŁYCH ŚWIĄT !

17909150_143313392870609_2120085147_n.png

OGŁOSZENIE

Informujemy, iż z dniem 01.03.2017 roku ruszyła rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2017/2018.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online po prawej stronie. Istnieje także możliwość pobrania dokumentu i dostarczenia go osobiście do budynku placówki.

OFERTA PRACY

CETiR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi poszukuje pracownika na stanowisko  nauczyciel języka angielskiego.

OBOWIĄZKI:

- nauka języka angielskiego w klasach I-III.

OFERTA:

- praca w wymiarze 10 godzin tygodniowo.

KWALIFIKACJE:

- wykształcenie wyższe (w tym licencjackie), z zakresu: filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym

APLIKACJA:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: szkola@cetir.pl, lub złożyć bezpośrednio w biurze CETIR

KONTAKT:

e-mail: szkola@cetir.pl
CETIR ul. Uzdrowiskowa 37, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»