Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

GRA TERENOWA "KTO PORWAŁ TOŚKĘ ?"

 

 

PL TOSKA.jpg

 

 

Z okazji rocznicy otwarcia naszego przedszkola serdecznie zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych wraz z ich rodzicami do wspólnej zabawy.

 

Wszystkie szczegóły zabawy dostępne w naszej placówce, a także w wydarzeniu utworzonym na  Facebook’u : 

https://www.facebook.com/events/1634897766841003/

 

Jeśli nie posiadasz Facebook'a, pod tym linkiem dowiesz się wiecej o grze : 

https://drive.google.com/file/d/0B7oqaxmCeZhaQ0p1Yy01bHllUEk/view

 

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy wypełnić formularz on-line:

https://ktoporwaltoske.zgloszenia24.pl/

NOWY ROK SZKOLNY

 

Już niedługo początek roku szkolnego. Zapraszamy do rozpoczęcia go razem z nami.

 

http://wiadomosci.pless.pl/44562-nowy-rok-szkolny-w-cetir-niepublicznej-szkole-podstawowej

PIKNIK RODZINNY

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 27 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju oraz Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.  Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

  • dmuchańce,
  • konkursy z nagrodami,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek i pamiątkowe koszulki (w ograniczonej liczbie). W przypadku deszczowej pogody piknik zostanie przeniesiony do środka hali sportowej „Goczuś”.

 

Organizatorzy:

 

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach - Zdroju

 

plakat.jpg

Co u nas słychać ?

 

      Za nami prawie dwa tygodnie sierpnia. Coraz więcej uczniów naszej szkoły wraca z wakacji i uczestniczy w półkoloniach organizowanych w naszej placówce. Dzięki Pani Klaudii i Marysi dzieci nie mogą narzekać na nudę. Codziennie czekają na nich nowe zadania i przygody. Uczestniczą w zajęciach kulinarnych prowadzonych przez niezastąpioną Panią Klaudię, dbają o swoją kondycję fizyczną chodząc na basen i uczestnicząc w treningach piłkarskich, a także rozwijają swoje zdolności artystyczne. Uczniowie już nie mogą się doczekać nowego roku szkolnego. Z niecierpliwością czekają na powakacyjne spotkanie ze swoimi przyjaciółmi ze szkolnej ławki.

 

 

20160727_083614.jpg

 

20160726_094337.jpg

 

20160804_095144.jpg

 

DSC_0039.JPG

 

Po więcej zapraszamy na blog Pani Klaudii: zeszkolnejteczki.blogspot.com

WYPRAWKA SZKOLNA

 

 

Informacja Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie wyprawki szkolnej w roku 2016/2017.  Więcej informacji w załączniku: Wyprawka szkolna 2016/2017

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.szkola.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.