WYPRAWKA SZKOLNA

Informacja Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie wyprawki szkolnej w roku 2016/2017.  Więcej informacji w załączniku: Wyprawka szkolna 2016/2017

PÓŁKOLONIE

Mimo iż wakacje w pełni uczniowie naszej szkoły, jak również spoza placówki, uczestniczą w półkoloniach.

półkolonie2

półkolonie3

Istnieje także możliwość zapisania dziecka na półkolonie, które odbywać się będą do końca wakacji. Wiecej informacji dostępnych na miejscu.

OFERTA PRACY !

W związku z ciągłym rozwojem placówki i zwiększającą się grupą najmłodszych, otwieramy nabór dla kolejnych pracowników do przedszkola oraz szkoły na stanowiska: oligofrenopedagog, psycholog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nowemu personelowi gwarantujemy pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz możliwość spełniania swoich marzeń zawodowych.

KONKURS RECYTATORSKI "POEZJA DLA MAMY I TATY"

konkurs

ŻYCZENIA WIELKANOCNE