Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

PÓŁKOLONIE

 

Mimo iż wakacje w pełni uczniowie naszej szkoły, jak również spoza placówki, uczestniczą w półkoloniach. 

 

 

 

półkolonie2

 

 

półkolonie3

 

 

Istnieje także możliwość zapisania dziecka na półkolonie, które odbywać się będą do końca wakacji. Wiecej informacji dostępnych na miejscu. 

 

 

 

OFERTA PRACY ! 

 

    W związku z ciągłym rozwojem placówki i zwiększającą się grupą najmłodszych, otwieramy nabór dla kolejnych pracowników do przedszkola oraz szkoły na stanowiska: oligofrenopedagog, psycholog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel edukacji przedszkolnej. Nowemu personelowi gwarantujemy pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę oraz możliwość spełniania swoich marzeń zawodowych.

 

 

 

KONKURS RECYTATORSKI "POEZJA DLA MAMY I TATY"

 

 

konkurs

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

 

 

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

 

 

ODKRĘCAMY - POMAGAMY

 

Przedszkole Niepubliczne CETiR zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami

do wzięcia udziału w akcji "Pomaganie przez odkręcanie"!

Akcja polega na zbiórce plastikowych nakrętek, które są poddawane recyklingowi.

Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczany na pomoc osobom potrzebującym - podopiecznym fundacji.

 

Nakrętki można wrzucać do kosza oznaczonego plakatem akcji,

który znajduje się na 1. piętrze, na terenie przedszkola.

 

21.png

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.szkola.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.