Konkurs „ ŚWIĄTECZNA OZDOBA”!

CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Goczałkowicach Zdroju

zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt.

„ŚWIĄTECZNA OZDOBA”

Konkurs skierowany jest do rodziców i dzieci.

Celem konkursu jest rozwijanie potencjału dzieci, ich zainteresowań, talentów

oraz budowanie więzi rodzinnych w czasie wspólnego działania z dzieckiem.

Forma plastyczna: praca plastyczna, pełna dowolność technik i form.

Pracę plastyczną „ ŚWIĄTECZNA OZDOBA” należy przynieść do szkoły do dnia 1 grudnia 2015 roku.

Komisja dokona wyboru najpiękniejszych prac.

Ogłoszenie wyników 4 grudnia 2015 roku.

Zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci do wspólnej zabawy.

CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa zaprasza do współpracy:

pediatrów,

- psychiatrów,

- psychologów,

- alergologów,

- ortopedów dziecięcych,

- neurologów dziecięcych,

- laryngologów,

- terapeutów.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie placówki.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!

Spotykamy się 01.09.2015r. o godz. 8.30.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Miło nam poinformować, że od września 2015 r. w Goczałkowicach-Zdroju, powstanie Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi CETIR. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co u nas słychać ?

Za nami prawie dwa tygodnie sierpnia. Coraz więcej uczniów naszej szkoły wraca z wakacji i uczestniczy w półkoloniach organizowanych w naszej placówce. Dzięki Pani Klaudii i Marysi dzieci nie mogą narzekać na nudę. Codziennie czekają na nich nowe zadania i przygody. Uczestniczą w zajęciach kulinarnych prowadzonych przez niezastąpioną Panią Klaudię, dbają o swoją kondycję fizyczną chodząc na basen i uczestnicząc w treningach piłkarskich, a także rozwijają swoje zdolności artystyczne. Uczniowie już nie mogą się doczekać nowego roku szkolnego. Z niecierpliwością czekają na powakacyjne spotkanie ze swoimi przyjaciółmi ze szkolnej ławki.

20160727_083614.jpg

20160726_094337.jpg