Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa zaprasza do współpracy:

 

 pediatrów,

- psychiatrów,

- psychologów,

- alergologów,

- ortopedów dziecięcych,

- neurologów dziecięcych,

- laryngologów,

- terapeutów.

 

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie placówki.

 

 

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!

 

Spotykamy się 01.09.2015r. o godz. 8.30.

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO!

 

Miło nam poinformować, że od września 2015 r. w Goczałkowicach-Zdroju, powstanie Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi CETIR. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

Co u nas słychać ?

 

Za nami prawie dwa tygodnie sierpnia. Coraz więcej uczniów naszej szkoły wraca z wakacji i uczestniczy w półkoloniach organizowanych w naszej placówce. Dzięki Pani Klaudii i Marysi dzieci nie mogą narzekać na nudę. Codziennie czekają na nich nowe zadania i przygody. Uczestniczą w zajęciach kulinarnych prowadzonych przez niezastąpioną Panią Klaudię, dbają o swoją kondycję fizyczną chodząc na basen i uczestnicząc w treningach piłkarskich, a także rozwijają swoje zdolności artystyczne. Uczniowie już nie mogą się doczekać nowego roku szkolnego. Z niecierpliwością czekają na powakacyjne spotkanie ze swoimi przyjaciółmi ze szkolnej ławki.

 

20160727_083614.jpg

 

 

20160726_094337.jpg

 

 

 

20160804_095144.jpg

 

DSC_0039.JPG

 

««« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] »»»
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.szkola.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.