ZA NAMI

Wczoraj na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ W rodzinie siła”.

Jury w składzie:

• Gabriela Placha – wójt gminy Goczałkowice – Zdrój i przewodnicząca jury,
  • Beata Hanzlik – dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Goczałkowicach – Zdroju ,
  • Anna Lala – Godziek – nauczyciel wyłoniony w drodze losowania,

dokonało przesłuchań 20 zgłoszonych do konkursu uczniów. Po wnikliwej ocenie, wyłoniło laureatów w następujących kategoriach:

Klasy I :

I miejsce: Maja Piwowarczyk

II miejsce: Maria Wagstyl

III miejsce: Artur Kirmes

Klasy II:
I miejsce: Antoni Stochniol

II miejsce: Wojciech Kordoń

III miejsce: Julia Kubeczko

Klasy III:

I miejsce: Zuzanna Tomanek

II miejsce: Paulina Kędzior

II miejsce: Alicja Piórko.

Gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom. Każdy z nich dostał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok !

Podziękowania składamy także Pani Klaudii Dajka oraz Pani Sylwii Struzik za organizację tego wydarzenia.

1     2     3

4     5     6

7     8     9

10     11     12

13     14     15

16     17     18

Więcej zdjęć dostępnych w poniższym linku:

Album

NABÓR DO SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy do na nowy rok szkolny 2017/2018.

plakat szkoła.jpg

KONKURS RECYTATORSKI

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Miedzyszkolnym konkursie recytatorskim organizowanym przez naszą szkołę.

Więcej informacji dostępnych na plakacie:

plakat konkurs.jpg

Honorową przewodniczącą jury będzie Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój Pani Gabriela Placha. W składzie jury znajdzie się także aktorka bielskiego Teatru Lalek „Banialuka” - Małgorzata Bulska.

Poniżej przedstawiamy Regulamin konkursu, a także Kartę zgłoszeniową i oświadczenie rodzica.

Na zgłoszenia czekamy do 5 maja 2017 roku.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

OŚWIADCZENIE RODZICA

WESOŁYCH ŚWIĄT !

17909150_143313392870609_2120085147_n.png

OGŁOSZENIE

Informujemy, iż z dniem 01.03.2017 roku ruszyła rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2017/2018.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online po prawej stronie. Istnieje także możliwość pobrania dokumentu i dostarczenia go osobiście do budynku placówki.