PIKNIK RODZINNY

piknik rodzinny

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę 26 sierpnia na pożegnanie wakacji wraz ze Śląskim Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju. Zabawę zaczynamy punktualnie o godzinie 14.00, na terenach zielonych znajdujących się przy hali sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach – Zdroju, i bawimy się do 18.00.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji dla wszystkich dzieci uczestniczących w pikniku, w tym:

• dmuchańce,
  • WIOSKA SPORTU,
  • baloniada,
  • fotobudka,
  • mały festiwal kolorów,
  • malowanie twarzy
  • i wiele więcej.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny a dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, pamiątkowe koszulki oraz medale za uczestnictwo (ograniczona ilość).

Organizatorzy:

CETIR Śląskie Centrum Edukacji Terapii i Rozwoju w Goczałkowicach - Zdroju.

PÓŁKOLONIE

Po raz kolejny w naszej szkole podczas wakacji odbywają się półkolonie dla uczniów naszej szkoły jak i tych spoza.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 koloniści będą uczestniczyć w zajęciach przygotowywanych przez naszych nauczycieli. Tematyka tegorocznych półkolonii jest bardzo szeroka i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:

- zajęcia muzyczne

- zajęcia kulinarne

- zajęcia konstrukcyjne

- zajęcia kinowe

- zajęcia sportowe/taneczne

- zajęcia artystyczne

- wycieczki, wyjazdy itp.

Więcej informacji moża uzyskać w naszej placówce, bądź pod numerem 667-222-287.

Zapraszamy !

AHOJ PRZYGODO !

W miniony piątek 23 czerwca nadszedł dzień, na który czekali wszyscy uczniowie szkoły. Po całym roku zdobywania nowej wiedzy doczekali się wymarzonych wakacji. Po krótkim występie przed swoimi bliskimi, jeszcze pierwszo i drugoklasiści, odebrali świadectwa z rąk swoich wychowawczyń i Pani dyrektor.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i do zobaczenia nie 1 września ale 4 września ! :-)

1     2     3

4     5     6

ZA NAMI

Wczoraj na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ W rodzinie siła”.

Jury w składzie:

• Gabriela Placha – wójt gminy Goczałkowice – Zdrój i przewodnicząca jury,
  • Beata Hanzlik – dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Goczałkowicach – Zdroju ,
  • Anna Lala – Godziek – nauczyciel wyłoniony w drodze losowania,

dokonało przesłuchań 20 zgłoszonych do konkursu uczniów. Po wnikliwej ocenie, wyłoniło laureatów w następujących kategoriach:

Klasy I :

I miejsce: Maja Piwowarczyk

II miejsce: Maria Wagstyl

III miejsce: Artur Kirmes

Klasy II:
I miejsce: Antoni Stochniol

II miejsce: Wojciech Kordoń

III miejsce: Julia Kubeczko

Klasy III:

I miejsce: Zuzanna Tomanek

II miejsce: Paulina Kędzior

II miejsce: Alicja Piórko.

Gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom. Każdy z nich dostał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok !

Podziękowania składamy także Pani Klaudii Dajka oraz Pani Sylwii Struzik za organizację tego wydarzenia.

1     2     3

4     5     6

7     8     9

10     11     12

13     14     15

16     17     18

Więcej zdjęć dostępnych w poniższym linku:

Album

NABÓR DO SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy do na nowy rok szkolny 2017/2018.

plakat szkoła.jpg