FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DZIECKA Niepubliczna Szkoła Podstawowa CETIR

ADRES ZAMIESZKANIA
Kod pocztowy/miejscowość:
Ulica/nr domu/nr mieszkania:

DEKLAROWANY CZAS POBYTU DZIECKA W SZKOLE (w świetlicy)
Pobyt /ilość godzin/:
Pobyt
Od:
Do:

NAZWA I ADRES PLACÓWKI, DO KTÓREJ DZIECKO UCZĘSZCZAŁO POPRZEDNIO (przedszkole, szkoła)

II. INFORMACJE O RODZICACH DZIECKA

IMIĘ I NAZWISKO

MIEJSCE PRACY, TELEFON
Ojciec:

TELEFON KONTAKTOWY (DOMOWY, KOMÓRKOWY)

III. INFORMACJE O STANIE ZDROWIA DZIECKA
Choroby przewlekłe, wady rozwojowe, wskazania lekarskie, trudności:

IV. ZAINTERESOWANIA I PREDYSPOZYCJE DZIECKA

V. PAŃSTWA OCZEKIWANIA, UWAGI:

VI. OŚWIADCZENIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dziecka dla potrzeb niezbędnych do organizacji i pracy funkcjonowania placówki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych). Dane mogą być udostępniane wyłącznie nauczycielom przedszkola, którzy są zobowiązani do zachowania tajemnicy służbowej.

Formularz można pobrać rónież w formie DOC lub PDF.
W celu podpisania umowy zapraszamy do Niepubliczna Szkoła Podstawowa CETIR ul. Uzdrowiskowa 61, 43-230 Goczałkowice-Zdrój