Od września 2015r. nasza placówka mieści się w nowym budynku w Goczałkowicach - Zdroju,

przy ul. Uzdrowiskowej 37. CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi,

o powierzchni ok. 430 m2, usytuowana jest na II piętrze nieruchomości.

W skład niej wchodzą:

• 4 sale edukacyjne,
  • sala komputerowa,
  • świetlica,
  • własna sala gimnastyczna,
  • osobna i przestronna jadalnia z zapleczem,
  • pokój nauczycielski,
  • zaplecze administracyjne,
  • toalety dopasowane do potrzeb dzieci.

Obiekt jest w pełni dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, toalety, szerokie korytarze).

Posiadamy również nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw, który urozmaica zabawy na świeżym powietrzu.

Szkoła jest częścią kompleksu edukacyjno-terapeutycznego CETIR. W jego skład wchodzą:

Przedszkole Niepubliczne oraz Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka.

Kompleksowość, nowoczesność i funkcjonalność, łatwa komunikacja oraz ogromna przestrzeń to główne atuty naszego budynku.