W roku szkolnym 2017/2018 otwieramy kolejną klasę pierwszą. Zapraszamy!

Rekrutacja do naszej Szkoły odbywa się w ciągu całego roku szkolnego.

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest:

- złożenie formularza zgłoszeniowego,

- uiszczenie opłaty wpisowej,

- podpisanie umowy.

Zapisy przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszeniowego złożonego osobiście w sekretariacie szkoły, przesłanego pocztą lub drogą mailową.

Przebieg rekrutacji jest dwuetapowy i polega na:

- spotkaniu z Dyrektorem w celu zapoznania sie z ofertą edukacyjną oraz organizacją pracy Szkoły,

- spotkaniu dzieci z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem szkolnym oraz grupą rówieśników w celu określenia stopnia dojrzałości społecznej, emocjonalnej, a także wiedzy ogólnej

i kultury osobistej dziecka.

Decyzję o przyjęciu dziecka podejmuje Dyrektor na podstawie opinii zespołu nauczycieli.

O swojej decyzji Dyrektor zawiadamia Rodziców drogą mailową lub telefonicznie.

Przyjęcie dziecka do Szkoły następuje pod warunkiem zawarcia przez Rodziców umowy o kształcenie dziecka i wpłaceniu wpisowego.

Podpisując umowę, Rodzic akceptuje warunki statutu Szkoły oraz zasady obowiązujące w placówce.