Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 

 

W roku szkolnym 2018/2019 otwieramy kolejną klasę pierwszą. Zapraszamy!

 

Rekrutacja do naszej Szkoły odbywa się w ciągu całego roku szkolnego.

 

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest:

 

- złożenie formularza zgłoszeniowego,

- uiszczenie opłaty wpisowej,

- podpisanie umowy.

 

Zapisy przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszeniowego złożonego osobiście w sekretariacie szkoły, przesłanego pocztą lub drogą mailową.

 

Przebieg rekrutacji jest dwuetapowy i polega na:

- spotkaniu z Dyrektorem w celu zapoznania sie z ofertą edukacyjną oraz organizacją pracy Szkoły,

- spotkaniu dzieci z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem szkolnym oraz grupą rówieśników w celu określenia stopnia dojrzałości społecznej, emocjonalnej, a także wiedzy ogólnej

i kultury osobistej dziecka.

 

Decyzję o przyjęciu dziecka podejmuje Dyrektor na podstawie opinii zespołu nauczycieli.

O swojej decyzji Dyrektor zawiadamia Rodziców drogą mailową lub telefonicznie.

Przyjęcie dziecka do Szkoły następuje pod warunkiem zawarcia przez Rodziców umowy o kształcenie dziecka i wpłaceniu wpisowego.

Podpisując umowę, Rodzic akceptuje warunki statutu Szkoły oraz zasady obowiązujące w placówce.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, wykorzystywanie części lub całości informacji, treści, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na stronie www.szkola.cetir.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody autora zabronione. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku osoby powielające elementy strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegają odpowiedzialności karnej.