Świetlica w naszej Szkole to bardzo ważne miejsce, które zapewnia dzieciom spokojny, bezpieczny i kreatywny pobyt przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz po ich zakończeniu.

Godziny funkcjonowania świetlicy: 7.00 - 17.00

Poranne zajęcia świetlicowe to przede wszystkim czas na skupienie uwagi, wspólne śniadanie, zabawę.

Po zakończonych lekcjach dzieci mogą skorzystać z szerokiej oferty szkoły.

W tym czasie odbywać się będą zajęcia dodatkowe, powstaną koła zaintresowań, dzieci będą mogły

odrobić zadanie domowe pod okiem nauczyciela.

Ponadto, stworzymy miejsce w którym możliwy będzie wypoczynek, wyciszenie po intensywnym dniu.